VLOŽKY SCHEIN

Firma Schein patří k největším evropským firmám, které se zabývají podiatrií. Firma byla založena německým ševcem již v roce 1879 a má kontinuálně rodinné vedení. Hlavní centrum firmy je v německém Remscheidu a dále spolupracuje a zastupuje i několik další firem (Ruckgaber, AteC-Shoes…).

Firma nabízí celou řadu přístrojů pro podiatry, ortopedy, protetiky i rehabilitační specialisty, produkuje celou řadu vložek do bot a speciální obuv pro pacienty s postižením nohou (diabetes, dět). Nejnovějšími produkty, které dovážíme do České republiky jsou částečně termoplastické vložky do bot pro normální, společenské a sportovní boty.

Celá produktová řada se dá po nahřátí tvarovat přímo na nohu zákazníka, opatrně se modelují v botě. Po vychladnutí si materiál zachovává tvar. Vložky je možno použít do více párů obuvi. Žádná jiná firma neposkytuje takové množství druhů TENKÝCH VLOŽEK, které lze umístit do jakékoliv plné (hlavně i do společenské) obuvi.

 

Přednosti firmy Schein a jejich produktů:

    • Poskytuje každý rok široký výběr zdravotní obuvi s „vyjímatelnou stélkou“ včetně páskových a jiných letních bot (více na www.schein.de)
    • Nabízejí celé, nikoliv 3 vložky pro děti od velikosti 19/20
    • Příznivé ceny všech produktů