PRODUKTY VASYLI

 

TYPY VLOŽEK (VLOŽKY JSOU K DISPOZICI VE 3/4 PROVEDENÍ A V PLNÉ DÉLCE)

ZELENÉ = LOW DENSITY (MĚKKÉ)

green-hero-1Ideální pro seniory, pacienty s diabetem a artrózami, kteří vyžadují zvláštní pozornost. Pacienti se na vložky snadno adaptují i při zachování správné pozice nohy.

MODRÉ = MEDIUM DENSITY (STŘEDNÍ)

blue-hero-1Konstruované pro „průměrného“ pacienta s všeobecnou potřebou korekce. Vložky střední hustoty poskytují vynikající biomechanickou kontrolu.

ČERVENÉ = HIGH DENSITY (PEVNÉ)

red-hero-1Jsou navrženy pro vysoký výkon a velkou stabilitu. Vložky vysoké hustoty jsou ideální pro sportovce a pacienty s nadváhou.

 

 


 

nahled-1585-dananberg_sideview

VLOŽKY DO BOT SPECIÁLNÍ – VLOŽKY DANANBERG STÉLKY

Termoplastická stélka speciálně vyvinutá pro léčení či zmírnění obtíží, spojených se špatnou funkcí I. metatarsu (1. záprstní kůstka – dg.hallux valgus aj).

 

 

 

 


 

nahled-1574-armstrongnahled-1575-posun_hmot

VLOŽKY DO BOT – DIABETICKÉ

V přední části unikátní kombinace hmot (jsou patentovány jako Glidesoft technologie – měkká skluznost), posun vrchní (dorsální)  a spodní (plantární) části pomocí gumového závěsu způsobuje prokazatelné snížení smykového tření u nohy diabetika o více jak 50 % oproti běžným vložkám. Bylo prokázáno, že snížením smykového tření došlo k dramatickému snížení vzniku plantárního vředu i následných amputací.

Vložky jsou ve velikostech: Extramalé, dětské, XS, S, M, L, XL a XXL